Ons bestuur

De mensen achter de schermen

Ons bestuur

Onze turnkring Lenig & Gezwind Ravels vzw wordt deskundig en met volle overgave geleid door onderstaande mensen. Het is een gezonde mengeling van zowel jong als oud .Tevens heeft onze kring vanaf 1 september 2018 nieuwe voorzitsters. Het zijn 2 dames die reeds verschillende jaren meedraaien binnen onze turnvereniging. Zij volgen Francisco Barrera op .

Onze voorzitters

Bijgestaan door

Aerts Frans

materiaalmeester

frans.jj.aerts@skynet.be
Barrera Francisco

Ere voorzitter

francisco.barrera@telenet.be
Broeckx Inge

verantwoordelijke Tavernedag, verantwoordelijke turnshow

broeckx_inge@hotmail.com
Broeckx Kristien

Penningmeester

broeckxske@hotmail.com
Faes Charles

Eresecretaris

charles.faes@telenet.be
Maes Monique

Feestverantwoordelijke

monique.maes4@telenet.be
Mertens Carolien

Algemeen technisch leiding

carolienmertens4@gmail.com
Smolders Gitte

Ledenadministratie, Verzekeringen, verantwoordelijke kleding

0485/84.00.75 gittesmolders@hotmail.com
V.D. Lisdonk Silke

Algemeen technisch leiding

silkevdlisdonk@gmail.com
Van de Bliek Nancy

API, Verantw. Zalen

nancyvandenbliek@hotmail.com
Van Dooren Christophe

Webmaster

christophe@van-dooren.eu